به نام خدا

پودر لباسشویی با برند کلینسی پس از گذراندن مدت زمان تولید آزمایشی به تولید انبوه رسیده و با کیفیتی بسیار عالی و قابل رقابت با برندهای برتر بازار وارد بازار گردید. این پودر لباسشویی توسط شرکت پاکصاف واقع در شهرک صنعتی سرابله در استان ایلام تولید می گردد.

دستگاهها و ماشین آلات تولیدی این کارخانه تماما توسط تیم فنی ماشین سازی کیمیا صنعت آتامان طراحی و ساخته شده است. همچنین فرمولاسیون منحصر بفرد و مواد اولیه مرغوب این شرکت تولید نیز توسط واحد فرمولاسیون و واحد مواد اولیه شرکت کیمیا صنعت آتامان تامین گردیده است.
موقعیت مکانی این شرکت به دلیل نزدیکی به بازار کشور عراق تعیین گردیده است و به منظور صادرات محصول به این کشور و کشورهای حوزه خلیج فارس در تولید محصول بالاترین استانداردهای ممکن رعایت گردیده است.
شرکت های پخش و فروشگاههای معتبر در سراسر ایران و کشورهای همسایه جهت خرید این پودر می توانند با شماره تماس 988433371070+  مهندس باقریان و یا دفتر شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان به شماره های 9844413413+ و 9844444502+ واقع در تهران – بزرگراه نیایش غرب به شرق – بعد از چهارراه جنت آباد – خ شاهین شمالی – نبش خیابان شهید یگانه – پلاک 46/1 تماس حاصل فرمایند.