به نام خدا

طراحی، ساخت و نصب مخازن و میکسرهای استیل صنعت شوینده و آرایشی در کارگاه مخزن سازی کیمیا صنعت آتامان به طور کاملاً تخصصی و منطبق با استانداردهای روز جهان انجام می گیرد.

طراحی و ساخت انواع مخازن و میکسرهای تک جداره، دوجداره و سه جداره، میکسرهای هموژنایزر و همچنین میکسرهای تحت خلاء با تیم مجرب و متخصص در زمینه شوینده و آرایشی برای تولید انواع محصولات مانند کرم، خمیرندان، شامپو، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و سایر محصولات با در نظر گرفتن تمام الزامات تولید و تجهیزات مورد نیاز صورت میگیرد.

در ساخت مخازن و میکسر های استیل تمام جوشکاری ها از نوع جوشکاری آرگون پرداخت شده می باشد که در مرحله نهایی با الکترو پولیش تمام خطوط و نواحی جوش پرداخت می گردد.

سفارش ساخت انواع میکسرهای مایعات برای انواع مواد خورنده و غیر خورنده، انواع مایعات ویسکوز و غیر ویسکوز و همچنین انواع میکسرهای مواد خمیری، میکسرهای هموژنایزر، میکسرهای مواد پودری مانند ریبون بلندرها، روتاری بلندرها، v بلندرها، پدل بلندرها و …. پذیرفته می شود.

شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان با دارا بودن تیم علمی متخصص و کادر فنی مجرب توانایی ساخت انواع میکسرها در حجم مختلف را داشته و همچنین می تواند نیازهای کامل شما کارفرمای عزیز را در زمینه ساخت انواع مخازن و میکسرهای سفارشی رفع نماید.