Date: 16 دسامبر 2023
Cat: اخبار

به نام خدا

خط تولید و بسته بندی کرم آرایشی که در کارگاه ماشین سازی شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان طراحی و ساخته شده بود در شهرک صنعتی پرندک نصب و به بهره برداری رسید.
این خط شامل میکسر فاز آبی تک جداره، میکسر فاز روغنی سه جداره، میکسر هموژنایزر سه جداره، مخازن آرامش تحت خلاء، پمپ های دنده ای هلیکال تمام استیل، پمپ هموژنایززر مولتی استیج، تیوب گذار، پرکن، دوخت، برش و تیوپ پران می باشد.

تمام سطوح در تماس تولیدی در این خط از جنس استیل 316 بوده و تمام سطوح در تماس پس از تولید از جنس استیل 304 می باشد. این طبق آخرین استانداردهای برتر روز ساخته شده و در ساخت آن که تماما توسط مهندسین و تکنسین های شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان صورت گرفته است از بهترین متریال استفاده شده است.

 

خط تولید این مجموعه به انواع تجهیزات پایشی مانند سیستم اتوماتیک کنترل دما و فشار مجهز بوده و میکسر هموژنایزر آن دارای بالابر درب اتوماتیک می باشد. لوله و اتصالات به کار رفته در این خط همه از گرید دارویی بوده و تمام جوشکاری ها و سطوح در تماس کاملا پولیش و الکترو پولیش گردیده است و از فیلتر های مختلفی برای جداسازی ذرات جامد غیر محلول استفاده شده.

با استفاده از دستگاهها و ماشین آلات به کار رفته در این مجموعه می توان یک امولسیون روغن در آب و یا آب در روغن بسیار یکنواخت و هموژن تهیه نمود.