Date: 02 دسامبر 2023
Cat: اخبار

به نام خدا

شهر سلیمانیه خطه کردستان عراق یکی از شهرهای بزرگ و توریستی کردستان می باشد که در حال توسعه تدریجی و صنعتی شدن می باشد. کارخانه ها و کارگاه های تولیدی زیادی در این شهر با حمایت های دولت و حاکمیت این خطه در حال راه اندازی و رشد و بالندگی می باشند.

شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان مفتخر است سهم اندکی در این رشد و بالندگی داشته و با افتخار در روزهای گذشته یکی از تخصصی ترین کارخانه های تولید مواد شونیده را در این شهر راه اندازی نماید. لازم به ذکر است تمام دستگاه ها و ماشین آلات این کارخانه تولیدی در کارگاه ماشین سازی شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان طراحی و ساخته شده است و توسط تیم فنی این شرکت در کارخانه کارفرمای محترم در شهر سلیمانیه عراق نصب و راه اندازی گردید است.

دستگاه های این کارخانه شامل دو عدد میکسر دو و تک جداره تمام استیل 5000 لیتری، پرکن ده نازله تمام اتوماتیک برای پر کردن بطری های 500 میلی لیتر تا 4 لیتر، درب بند تمام اتوماتیک چند منظوره برای بستن انواع درب های پیچی، تریگر و پمپی، دستگاه لیبل چسبان چند منظوره، دستگاه لیبل شیرینک، پمپ دنده ای هلیکال تمام استیل، میز ترافیک انتهای خط و در نهایت دستگاه کارتن چسب زن و جت پرینتر می باشد.

لازم به ذکر است تیم فنی کارفرما علاوه بر دوره های آموزشی استفاده، سرویس و نگهداری دستگاهها و ماشین آلاتف آموزش های لازم را در زمینه فرمولاسیون و تولید به صورت آزمایشگاهی و صنعتی دریافت داشته و با دستگاه های موجود به صورت قدم به قدم اقدام به تولید صنعتی نمودند که در خلال این تولید نکات مهم و مسائل فنی تولید نیز به ایشان آموزش داده شد.

برای مشاهده فیلم های عملیات نصب و دوره های آموزشی می توانید به کانال آپارات شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان در آپارات و یوتیوب در لینک های زیر مراجعه فرمایید: