به نام خدا

کارخانه تولید مواد ضدعفونی کننده ظرف ده روز به همت تیم فنی شرکت کیمیا صنعت آتامان و سرکار خانم مهندس حسن آبادی در استان کرمان راه اندازی شد.


این خط تولید مجهز به میکسر دوجداره 1500 لیتری از جنس استنلس استیل 316، میزهای ترافیک  انتهای خط، پرکن 2 نازله تمام اتوماتیک مجهز به سرو موتور مناسب جهت پر کردن مایعات ویسکوز (مانند مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، شامپوی سر و مایع لباسشویی) و غیر ویسکوز (مانند شیشه شوی، مایع ضدعفونی کننده و …)، درب بند مگنتی کلاچ دار، درب بند تریگر ، جت پرینتر، لیبل چسبان پشت و رو و گرد زن و سیستم تصفیه آب RO با ظرفیت 5 متر مکعب در شبانه روز.

لازم به ذکر است این خط در شرایط حاضر توانایی تولید و بسته بندی 8000 بطری ژل ضدعفونی کننده را در یک شیفت کاری دارد و بعد از رفع بحران کرونا به منظور تولید مواد شوینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان برای تمام کسانی که در پشت جبهه نبرد با کرونا فعالیت می کنند از جمله مدیریت و پرسنل توانمند و متعهد شرکت الکترو کویر که در این شرایط فقط و فقط به منظور کمک به حل بحران پا به عرصه تولید مواد ضدعفونی گذاشته اند، آرزوی توفیق روز افزون را دارد.