Date: 27 آوریل 2019
Cat: اخبار

به نام خدا

نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین 2019 در روزهای 2 تا 5 اردیبهشت، در محل دائمی برگزاری نمایشگاههای بین المللی واقع در خیابان سئول با حضور شرکت های برتر در زمینه صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی برگزار گردید.

شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان افتخار داشت در خدمت بازدید کنندگان و مهمانان عزیز از سراسر کشور و کشورهای مختلف در این نمایشگاه باشد. استقبال بی نظیر بازدید کنندگان از غرفه شرکت کیمیا صنعت آتامان مایه مباهات و افتخار برای ما می باشد.

مدیران ارشد شرکت های مختلف با حضور در غرفه شرکت در نماییشگاه به تبادل نظر و انجام قرارهایو عقد قراردادهای  همکاری پرداختند.

باردید مدیران شرکت کیمیا نجم خاور دانا از غرفه شرکت کیمیا صنعت آتامان این شرکت در شهرک صنعتی مامونیه فعال بوده و تولید کننده جوهر نمک، سفید کننده و پودر لباسشویی می باشند. شرکت کیمیا صنعت آتامان افتخار همکاری در زمینه ساخت دستگاهها و ماشین آلات و همچنی ارائه فرمولاسیون را با شرکت کیمیا نجم خاور داشته است.

تشریف فرمایی و بازدید مقامات ارشد واحد آرایشی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت

بازدید مدیر عامل محترم شرکت مازو پاک از غرفه شرکت کیمیا صنعت آتامان، لازم به ذکر است شرکت مازو پاک در شهرستان سردشت تولید کننده جرمگیر و ضدعفونی کننده غیر سمی و بدون کلر در شهرک صنعتی سردشت می باشند. شرکت کیمیا صنعت آتامان افتخار دارد که طراحی و ساخت دستگاهها و ماشین آلات تولید و بسته بندی این محصول را برعهده داشته است. فرمولاسیون این محصول از ابداعات جناب آقای محمدی مدیریت این شرکت می باشد.

حضور مدیران ارشد شرکت پاکسان در غرفه کیمیا صنعت آتامان

بازدید جناب اقای مهندس ملکی از بزرگان صنعت کشور و انجام مذاکرات در زمینه ساخت و راه اندازی دستگاهها و ماشین آلات تولید مواد آرایشی و بهداشتی برای کارخانه جدید.

پایان کار نمایشگاه ایران بیوتی و کلین 2019

از همه بازدیدکنندگان، مهمانان و همکاران عزیز که ما را قابل دانستند و از غرفه شرکت کیمیا صنعت آتامان در نمایشگاه ایران بیوتی و کلین بازدید فرمودند کمال قدر دانی را داریم.