درباره مـــا


ما که هستیم

در سال 1382 گروهی از دانشجویان در شرف فارغ التحصیل شدن در مقاطع مختلف و از دانشگاههای متفاوت گرد هم جمع شدند تا با تخصص هایی که در دانشگاه کسب نموده اند مشکلات صنایع را بررسی کرده و در حد توان نسبت به رفع این مشکلات اقدام نمایند. پروژه های مختلفی از صنایع اسانس و عرقیجات، به روز رسانی کارخانه تولید چای گرفته تا تصفیه آب و ذوب فلزات به این گروه نوپا واگذار گردید، تجربه های زیادی کسب شد و مشکلات بزرگی رفع گردید. در گروه تغییرات زیادی ایجاد شد، افرادی جذب صنایع بالادستی مانند صنعت نفت و پتروشیمی شدند، برخی جذب کارخانجات شده و تعدادی نیز به خارج از کشور مهاجرت کردند.

در این مدت شاهد رشد و شکوفایی های زیادی بودیم و همچنین در کنار آن شاهد سقوط ها و افول ها هم بوده ایم. کارخانه های کوچکی بوده اند که با به کار بردن اصول علمی و مدیریتی هر روز رشد کرده و تبدیل به قطب صنعتی در صنف خود شده اند. کارگاههای کوچکی که در حال حاضر کارخانجات بزرگی هستند و کارخانه های بزرگی که در حال حاضر فقط خاطره آنها باقیست.

بعد از سال ها فعالیت و کسب تجربه دوباره چند نفری از همان مهندسان سال های 1382در سال 1390 گرد هم جمع شده و به فعالیت های مشابهی را شروع کردند و در نهایت شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان بعد از کسب تجربیات بسیار در زمینه صنایع مختلف از جمله صنعت شوینده آرایشی و بهداشتی در نهایت در سال 1393 در تهران با شماره ثبتی 460181 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید. در آتامان که به معنی کاردان و با تجربه است، گروهی از متخصصان کاردان و با تجربه را جهت خدمت به سرمایه گذاران محترم گرد هم جمع آوری نموده ایم. در کارگاه ماشین سازی آتامان گروهی از متخصصان زبده مسئولیت طراحی و ساخت انواع دستگاهها و ماشین آلات مورد نیاز کارخانجات را برعهده دارند. آزمایشگاههای شرکت فنی مهندسی کیمیا صنعت آتامان با در اختیار داشتن پژوهشگران زبده و پر توان در زمینه پژوهش های تحقیقاتی در راستای بهینه سازی کیفیت و یا تأمین فرمولاسیون های محصولات مختلف ارائه خدمت می نمایند. گروه تأمین مواد اولیه آتامان تخصصی ترین گروه جهت تأمین مواد اولیه صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی می باشد.

و در نهایت تیم فروش محصولات و برندینگ جهت فروش محصولات ارزشمند سرمایه گذاران محترم آماده به خدمت گذاری می باشد. ما در کیمیا صنعت آتامان تمام تخصص های مورد نیاز را فراهم کرده ایم تا شما به هدف بزنید.

مهارت ما

ساخت ماشین آلات - 90%
طراحی کارخانجات - 80%
ارائه فرمولاسیون - 70%
برندینگ و بازاریابی - 70%


تیم ما

مهندس جبار آقایاری
رئیس هیأت مدیره

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک

یعثوب شاهماری
مدیر عامل

کارشناس ارشد مهندسی شیمی

اسماعیل نصیریان
مدیریت کارگاه ماشین سازی

کارشناس ارشد مهندسی مکانیکمشتریان ما